Jak zarobić na lotto

Wydawałoby się, że odpowiedzieć na to pytanie jest bardzo prosto i łatwo. Wystarczy bowiem przecież odpowiednio odgadnąć minimum trzy, a czasami nawet i mniej – jest to zależne od rodzaju i gatunku gry lotto, jaki sobie wybraliśmy do spróbowania naszych sil w grach losowych – liczb, a potem po prostu odebrać naszą nagrodę. Wiadomo, że im więcej się tych cyfr odgadnie, tym większa będzie nasza wygrana i bardzo szybko możemy stać się multimilionerami. Czy jednak jest to jedyny sposób na wzbogacenie się za pomocą gier z systemu lotto właśnie, pomijając już fakt, że jest to sposób dosyć zawodny i nie do końca możemy być pewni, że uda nam się wygrać, czy też po prostu zapewnić nam stały dochód? Nie, jest jeszcze coś, a mianowicie możemy przecież założyć własną kolekturę lotto.

Jak to zrobić?

Na początek sprawdźmy, czym ta kolektura właściwie jest. Jest to miejsce, gdzie ludzie mogą nie tylko postawić zakład, oczywiście za niego płacąc, ale również i także mogą sprawdzić wyniki wszystkich gier tego samego, na przykład takie wyniki, jak wyniki multi.

Wiadomo, że nie możemy zrobić tego sami, musimy w pełni działać w porozumieniu z Totalizatorem Sportowym, czyli z pomysłodawcą, założycielem i organizatorem wszystkich gier tego typu w Polsce. Należy więc w tym celu wysłać do nich specjalny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na ich stronie internetowej – stronę tą bardzo łatwo jest odnaleźć w Google po wpisaniu właściwej i odpowiedniej frazy w oknie wyszukiwarki – a potem poczekać, aż nasze zgłoszenie zostanie przeanalizowane przez sieć spółki. Musi ono bowiem zostać poddane głębokiej analizie pod kątem tego, czy pasuje do założeń Totalizatora Sportowego. Potem weryfikacji zostanie poddana również lokalizacja, w której pragniemy założyć nasz punkt, a następnie oceniona. Zostanie wydana nam decyzja w ciągu trzydziestu dni od momentu, w którym to wysłaliśmy nasz formularz zgłoszeniowy. Jeżeli Totalizator Sportowy wyda dla nas decyzję pozytywną, to wtedy podpisujemy z nimi tak zwaną Umowę Agencyjną i możemy uruchomić nasz punkt sprzedaży lotto.

Oczywiście wszelakie dokładne dane można znaleźć na stronie internetowej spółki, o ich decyzji zostaniemy poinformowani drogą listowną, a od decyzji nie przysługuje żadne odwołanie. Sama współpraca z Totalizatorem Sportowym odbywa się na zasadzie umowy agencyjnej z wynagrodzeniem prowizyjnym, co oznacza, iż część zysków idzie oczywiście do spółki, którą jest Totalizator Sport owy właśnie, ale jednakże spora część trafia po prostu do naszej kieszeni.

Być może jest to więc droga, która wymaga znacznie dużo więcej pracy i wysiłku, niż ta, którą przynosi nam dobrze przewidziany zestaw cyfr i liczb w losowaniu, jednakże jest on znacznie pewniejszy i przynosi stały dochód, zamiast jednorazowego zastrzyku gotówki, który na dodatek może okazać się bardzo małym zastrzykiem. Zresztą nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy używali obu tych sposobów, pamiętać jedynie należy, żeby zarówno jedno i drugie odbywało się jedynie legalną drogą.