Depilacja laserowa cieszy się coraz większą popularnością. W związku z rosnącym zainteresowaniem ze strony klientek pojawiają się nowe salony świadczącego tego typu usługi. Warto jednak pamiętać o tym, aby uważnie wybrać miejsce, w którym przeprowadzony zostanie zabieg.

Rosnąca popularność depilacji laserowej

Salony depilacji laserowej w Lublinie

Rosnąca popularność depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Lublinie z każdym miesiącem zyskuje na popularności. Wiele kobiet, które stosowały do tej pory inne formy depilacji (choćby nie mniej popularną depilację woskiem), decyduje się na to rozwiązanie przede wszystkim ze względu na wygodę i trwałe efekty, jakie gwarantuje zabieg z wykorzystaniem lasera. W porównaniu to innych form usuwania zbędnego owłosienia depilacja laserowa jest mniej bolesna, bardziej skuteczna, a jej wyniki potrafią utrzymywać się przez kilkanaście miesięcy, a czasem i kilka lat. Zabieg ten polega bowiem na trwałym uszkodzeniu cebulek włosa. Nie usuwa się tylko widocznego owłosienia, ale podczas zabiegu działa się na włoski w trakcie wzrostu, trwale je niszcząc i zapobiegając tym samym ich odrastaniu. Dla osiągnięcia trwałego efektu trzeba wykonać serię 4-6 zabiegów. Wynika to z specyfiki samego procesu. Laser trwale uszkadza tylko włoski w trakcie wzrostu, czyli około 20-25% całego owłosienia. Do uzyskania optymalnego efektu potrzebna jest seria zabiegów, po których jednak można zapomnieć na bardzo długi czas o konieczności jakiejkolwiek depilacji.

Salony depilacji laserowej w Lublinie

Bez problemu można znaleźć salon depilacji laserowej w Lublinie. Jednym z miejsc, które cieszy się bardzo dużą popularnością jest https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lublin/. Wybierając salon depilacji laserowej, trzeba być bardzo ostrożnym. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, wymaga jednak niemałej wiedzy i doświadczenia od osoby go wykonującej. Porównując oferty salonów depilacji, warto więc pod uwagę wziąć nie tylko kwestię ceny, lecz także doświadczenia kadry. Warto także poprosić o informację na temat samego urządzenia, którym wykonywany jest zabieg. Lasery starszego typu nie radzą sobie np. z bardzo jasnymi włoskami, te najnowsze – usuwają je bez większego problemu. Nowoczesny sprzęt to gwarancja bezpieczeństwa, maksymalnej redukcji nieprzyjemnych odczuć podczas zabiegu, odpowiedniego poziomu chłodzenia i automatycznego doboru parametrów do typu skóry. Dzięki takiemu sprzętowi depilację z powodzeniem możesz wykonać jesienią i zimą, jak i wiosną czy latem, choć oczywiście idealny okres dla zabiegów depilacji laserowej w Lublinie i nie tylko trwa właśnie teraz.